Велоспорт. У Жовкві пройшли XVІ відкриті обласні змагання

logo
128577_velosport_u_zhovkvi_projshli_xvi_vidkriti.jpeg


Як повідомив сайт НОК, 2-3 вересня в рамках заходів на відзначення Дня фізичної культури та спорту, у Жовкві успішно проведено XVІ відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шосе серед усіх вікових груп, пам’яті заслуженого тренера України Збігнєва Керницького.

               

Ці змагання у стародавньому місті Жовква, де активно розвивається велоспорт, де підготовано бронзову призерку Олімпійських ігор в Пекіні Лесю Калітовську, були започатковано 2001 року й відтоді проводяться щорічно.

Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Жовківська районна державна адміністрація; Львівська обласна федерація велосипедного спорту, Жовківська міська рада. Головний суддя змагань: суддя національної категорії Володимир Набойщиков (Львів).

Як і в попередні роки, програма турніру складалася з двох одноденних перегонів. У Першого – групові  на дистанції 15 км, 30 км та 45 км для різних вікових груп, а у другого –  індивідуальні  перегони на 10 км.

Перед стартом учасників привітали: голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, начальник сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська, представник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Орест Куценко; директор Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Мирослав Возний та донька Збігнєва Керницького – Аліна Бойчук.

Змагалися 130 діючих спортсменів та ветеранів зі Львова, Дрогобича, Жовкви, Сокаля, Червонограда, а також гості з Ужгорода, Хуста, Хмельницького, Луцька, Рівного та  Хрубешова (Республіка Польща). Вік учасників – від 10 до 70 років. В змаганнях брала участь і голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур.

Погода сприяла спортсменам продемонструвати непогані результати у всіх видах програми, а всі учасники мали можливість розміститися та відпочити у оздоровчому таборі «Росинка» в селі Зіболки Жовківського району Львівщини.

Серед переможців відкритого чемпіонату Львівської області в  різних вікових групах виявилися: Клімченко Тетяна, Шмотолоха Божена, Гайдим Наталія, Буштин Віталій, Яковлєв Микита, Тимцо Юрій, Ковальчук Святослав, Малинівський Василь, Набока Василь, Клекоцюк Володимир, Кривич Анастасія, Ветриченко Єлизавета, Сук Матвій, Щур Надія та інші.

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами та іншими цінними призами від організаторів.

Фото НОК.

Голос України


Реклама

А поділитися?