(ВІДЕО) Прикордонники виявили на кордоні з Польщею чергові понад 8 кілограм бурштину

logo
24344_video_prikordonniki_vijavili_na_kordoni_z.jpeg


Прикордонники Львівського загону спільно із працівниками фіскальної служби у черговий раз запобігли незаконному переміщенню через державний кордон «сонячного каміння».

Так, сьогодні у пункт пропуску «Рава-Руська» на виїзд з України прибув легковий автомобіль «Мерседес», під керуванням нашого співвітчизника. На основі аналізу оцінки ризиків щодо запобігання переміщення через кордон заборонених предметів, або прихованих від прикордонно-митного контролю товарів, автомобіль було виведено із загальної черги для додаткової перевірки.

Як результат, під час спільного прикордонно-митного огляду транспортного засобу, в правому та лівому порогах, а також всередині панелі приладів було виявлено понад 8 кілограм каміння бурштину.

Нагадаємо, учора у пункті  пропуску «Угринів» прикордонники вилучили в легковому автомобілі 8,4 кілограма «сонячного каміння», яке намагався вивезти до країн ЄС 28-річний українець.

Загалом з початку року співробітниками Держприкордонслужби виявлено майже 670 кілограмів бурштину, який намагалися приховано перевезти через державний кордон.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...