Відкриття перехрестя вул. Личаківської – Мечникова у Львові перенесли ще на тиждень

logo
113960_vidkrittja_perehrestja_vul_lichakivskoji_.jpeg


Відкриття перехрестя вул. Личаківської та Мечникова перенесли на кінець липня через несприятливу погоду. Про це ZAXID.NET розповів речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

Нагадаємо, перехерстя вул. Личаківської – Мечникова, реконструкція якого триває чотири місяці, планували відкрити спочатку до 15 липня, потім до 25 липня.

Однак, за словами Олексія Хміля, компанія-підрядник «Онур» не встигла провести всі необхідні роботи через зливи, які останніми днями йдуть у Львові. Зокрема, не завершені роботи з підключення нового колектора.

Олексій Хміль також зазначив, що на цій ділянці відкриті хідники. Натомість відкрити для проїзду трамваїв та автотранспорту перехрестя планують до кінця липня.

Після відкриття перехрестя на звичний маршрут (вул. Шевченка – вул. Вахнянина) після півторарічної перерви повернеться трамвай №7. Зараз трамвай №7 їздить за зміненим маршрутом з вул. Шевченка до Аквапарку, а до закриття Личаківської курсував на вул. Пасічну.

Нагадаємо, капітальний ремонт дорожнього полотна на вул. Личаківській від вул. Мечникова до вул. Пасічної розпочався з 25 березня. Її реконструюють у три етапи: спочатку перехрестя з вул. Мечникова, потім ділянку до вул. Котика і вже після цього – від Котика до Пасічної. Загалом реконструкція триватиме близько восьми місяців.


Реклама

А поділитися?