Відомі світові музиканти проведуть майстер-класи для львів’ян

logo
vidomi_svitovi_muzikanti_provedut_majster_klasi_dlja_lviv_jan.jpg


четвер
07 липня, 2016
09:20

У вівторок, 5 липня, в Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат імені Соломії Крушельницької міста Львова стартувала Перша Літня Міжнародна Академія Дори Шварцберг – скрипальки, професора музичного університету культури та мистецтв Відня. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації. Повідомила прес-служба ЛОДА.

У відкритті взяли участь більше 70 учасників з усього світу, зокрема, зі Швейцарії, Італії, Німеччини, Словаччини, Хорватії, Австрії, Японії, Норвегії. Окрім самої Дори Шварцберг, майстер-класи для львівських музиканиів проводитимуть найвідоміші світові та українські майстри музичного мистецтва.

Окрім того, Дору Шварцберг нагородили Почесною грамотою голови обласної державної адміністраці за особистий внесок у зміцнення українсько-австрійських мистецьких зв’язків, виховання музично обдарованої молоді та вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва

Варто зазначити, що Перша Літня Міжнародна Академія Скрипки та Камерної Музики Дори Шварцберг проводитиметься з 5 по 15 липня в спеціалізованій музичній школі-інтернат ім. Соломії Крушельницької у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ

А поділитися?