Військовослужбовці 2-ї Галицької бригади отримали нагороди від Львівської ОДА

logo
129354_vijskovosluzhbovci_2_ji_galickoji_brigadi.jpeg


nagorodaСьогодні,у Львові 8 вересня, свою 78-му річницю з дня створення відзначила 2-га Галицька бригада Національної гвардії України – одне з найстаріших з’єднань серед військових формувань.

«Щиро вітаю Вас з 78-ю річницею створення 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України. Хочу подякувати за Вашу працю в обороноздатності нашої країни. Навчання, наука, тренування, накази, плани – за цим усім стоять людські долі. Саме ці люди є визначальні сьогодні тим, що зупинили ворога, який зазіхав на наші землі. Українці ніколи не хотіли чужого, але й свого нікому не віддадуть. Всім відомо: хто прийде до нас з мечем, той від мечі і від щита, яким є наші воїни, загине. Ви є гідними нащадками військової звитяги козаків, воїнів УПА і сучасних воїнів, які поклали своє життя за нашу Незалежність. Слава Вам, слава нашим воїнам і слава Україні!» – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук, заступник голови Львівської ОДА. Привітали військових також Олександр Ганущин, духівництво та інші. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Присутні вшанували пам’ять загиблих військових хвилиною мовчання.

З благословенням до військовослужбовців звернувся капелан Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець  Андрій.

Окремих військових нагородили відзнакою Президента України за участь у антитерористичній операції, деякі з нагород присвоїли посмертно.

Нагадаємо, що військова частина почала формуватися ще в 1939 року як 233 полк. З 10 по 13 вересня 1941 року полк брав активну участь в обороні міста Ромни і з боєм прикривав відхід бойових частин Південно-Західного фронту. 10 вересня відзначається день заснування частини. За свою 78-річну історію взяла участь в трьох війнах: Німецько-радянській війні, Війні в Афганістані, Російській збройній агресії проти України на Сході.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...