Виконком затвердив 9 рішень у сфері містобудування

logo
110623_vikonkom_zatverdiv_9_rishen_u_sferi_misto.jpeg


Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив ряд рішень у сфері містобудування. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Зокрема було проголосовано такі рішення:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на каналізування ЛМКП «Львівводоканал» району вулиць М. Лучкая, Світлої.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Національним університетом «Львівська політехніка» студентського гуртожитку та трансформаторної підстанції ТП-6/0,4кВ на вул. Відкритій, 1 біля гуртожитку № 10.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Компанія Інтерстандарт» складу на вул. Т. Шевченка, 323.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Транском-Комплекс» виробничо-складського комплексу з адміністративно-побутовим корпусом на вул. Рудненській, 14-А.
Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Долішньою, вул. Х. Колумба, вулицею проектованою, залізничною колією, 3, вул. Личаківською, вул. Яловець, вул. М. Голубця, вул. Яровою, вул. Г. Запольської, вул. Пасічною.
Про затвердження детального плану території у межах вул. В. Янева, вул. Стрийської, вул. Володимира Великого, залізничної колії.
Про розроблення детального плану території у районі вул. Зеленої, вул. М. Пимоненка, вул. Д. Січинського.
Про відмову фізичній особі – підприємцю Дюкарєву Ю. М. у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво автомийки самообслуговування на п’ять постів на вул. Городоцькій, 321.
Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень гр. Путас О. І. на коригування другої та третьої черги будівництва постійно діючого ярмарку на вул. Зубрівській, 1-Б, 1-Г.


Реклама

А поділитися?