Водії швидких скаржаться на неробочий транспорт

logo
109506_vodiji_shvidkih_skarzhatsja_na_nerobochij.jpeg


Фото із сторінки "Варта-1" у FacebookФото із сторінки “Варта-1” у FacebookУ 2013 році відбулось об’єднання служби швидкої медичної допомоги. Зараз у центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Львівщини на балансі є 266 автомобілів. І хоча 89 з них європейського виробництва, та ситуація не найкраща.

Про це повідомляють у Львівські обласній державній адміністрації.

44 машини швидкої медичної допомоги потребують термінового ремонту, а 139 машин (більша половина) вже їздить понад десять років. Наразі створено графік ремонту медичного транспорту. У липні обіцяють випустити вже 22 зремонтовані автомобілі. На це з обласного бюджету виділено кошти у розмірі близько 1,6 мільйона гривень.

«Львівські» повідомляють, що на початку липня від співробітників служби швидкої медичної допомоги у групу «Варта-1» надійшла анонімна інформація про стан машин. І наголосили, що з також ситуацією колись ніхто не зможе приїхати на виклик.

«Катастрофа в медицині. Це за один місяць нове керівництво так докерувалося що стоїть півпарку швидких і це тільки одна підстанція на фото, а ще так само стоїть на решта двох. На дорогах Львова їздить 21-23 швидких, з яких ще протягом дня ламається третина. За свого правління нове керівництво не закупило жодної запчастини для карет, водії як бачите купують їх за свої кошти (що можуть). Пан генеральний директор Похмурський В.В понабирав своїх заступників колишніх «гаїшників», які поняття не мають що робити і як робити! Якщо так дальше піде то ще за місяць на дороги не виїде жодна карета швидкої», – зазначили в повідомленні.

Нагадаємо, тема несправних машин також озвучувалась на масовому пікеті львівських медиків минулого року.

Більше про новини у Львові читайте на Львівських.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...