Водися, рибко, мала і велика: зарибили Добротвірське водосховище

logo
32202_vodisja_ribko_mala_i_velika_zaribili_dobr.jpeg


Днями експерти додали рибки у Добротвірське водосховище, що в Кам’янко-Бузькому районі, пише газета “Експрес”.

Проводять таку процедуру згідно з правилами експлуатації водойми, тож відмовитися зариблювати водойму орендар не має права. Окрім того, робить це за власний кошт.

“У Добротвірське водосховище вселено 12 300 екземплярів коропа середньою вагою 50 грамів. Також випустили 1700 мальків білого амура та 26 тисяч екземплярів товстолоба такою ж вагою, — розповідає Іван Косач, фахівець управлiнняОДА. — Загальна маса зарибку — дві тонни. Перед зарибленням фахівці оглядають усіх мальків, аби вони не були заражені чи хворі. Лише тоді їх випускають у водойму”.

Що цікаво, навесні, уже проводилося зариблення цієї водойми, однак аби повністю його завершити, тоді забракло зарибку. Тому вирішили продовжити зараз. Загалом поповнюють запаси до кінця осені, поки не настануть морози. Фахівці кажуть, що цього сезону в області ще проведуть кілька таких процедур.

До слова, цьогоріч зарибок подорожчав. Тепер за кіло мальків білого амура слід віддати 85 гривень, а за кілограм мальків коропа, товстолоба — 75 — 80 гривень.

Юлія ГОЛОДРИГА


Реклама

А поділитися?