Вперше Олеський замок відчинять для відвідувачів уночі

logo
37702_vpershe_oleskij_zamok_vidchinjat_dlja_vid.jpeg


Удванадцяте львів’ян і туристів запрошують на акцію «Ніч у Львові», яка відбуватиметься 11-13 листопада. Цими вихідними двері музеїв, галерей, храмів та підземель будуть відчинені для відвідувачів у темну пору доби.

«Програма розрахована в такий спосіб, що до півночі чи навіть до 1 години ночі більшість закладів працюватимуть», ― повідомила Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

Минулого разу таку акцію відвідало більше 30 тисяч осіб. Тепер ще є можливість зареєструватися на більшість подій на сайті.

Цьогоріч організатори запропонують нову атракцію ― ніч в Олеському замку, де, окрім екскурсії, відвідувачів чекатиме концерт Соломії Чубай та гурту «Рококо» із програмою «Колискові для Олекси». Для тих, хто завчасно зареєструється, передбачений доїзд до замку за додаткову плату.

«У суботу ми будемо робити акцію «Відкритий музей» вночі у Олеському замку. Я думаю, що ця практика, якщо вона буде успішною, зможе поширитися у наступні роки і на інші замки, які мають таку саму добру  перспективу», ― прокоментував генеральний директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького Тарас Возняк. 


Реклама

А поділитися?