«Займається боксом і відпочиває від поліції», – мати про перебування Василя Гнатюка у львівській психлікарні

logo
130739_zajmaetsja_boksom_i_vidpochivae_vid_polic.jpeg


Василь Гнатюк.

Майже два тижні минуло, відколи 16-річного Василя Гнатюка, підозрюваного у вбивстві випускниці у Вишнівці, що сталося ще 26 червня, перевели до Львівської обласної психіатричної лікарні для проходження експертизи. Мати хлопця Наталія Жук каже, що досі його так і не бачила, спілкуються через адвоката та слідчих.

– Мене до нього не пускають, а чому – не пояснюють, – каже кореспонденту PRESS-ЦЕНТР жінка. – Я вже і заяви писала, і куди тільки не зверталася. Але слідчий каже, що постійно відмовляють у побаченні. Василь цілодобово під охороною, я через правоохоронців їсти йому передаю, чистий одяг… Знаю, що познайомився там з якимсь молодим чоловіком, боксом займаються. Нічого йому зараз, Богу дякувати, не колють, бо я цього найбільше боялася. А так нічого, тримається, відпочиває від поліції.

Пані Наталія знову планує приїхати до Львова завтра, сподівається, що вдасться побачити сина.

Тим часом у соцмережах експерт-криміналіст телеканалу СТБ Наталія Костилєва, яку запросили провести власне незалежне розслідування батьки Василя Гнатюка, оприлюднила нові подробиці у справі вбивства дівчинки. Каже, що знайшла зі колегами авто одного із підозрюваних у злочині, тепер перевіряють нового власника автівки.

Нагадаємо, 17-річну Ірину Мукоїду, мешканку села Вишнівець Збаразького району, вранці 26 червня знайшли мертвою на дорозі. У дівчини було ножове поранення просто у серце. Напередодні вона з друзями святкувала День молоді, і вже навіть телефонувала мамі, що йде додому. За день до цього у дівчини був випускний у школі. Після похорону Ірини мешканці села навіть перекривали міжнародну трасу, аби змусити правоохоронців об’єктивно розслідувати вбивство випускниці, знайти та покарати злочинця. Однак, на диво, поліцейські буквально за кілька днів назвали підозрюваного – 16-річного Василя Гнатюка із сусіднього села. Проте в провину хлопця не вірять ні рідні, ні односельці, ні викладачі училища, де він навчається на кухаря.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...