Замети і ожеледь спонукали львів’ян до флешмобу з перевезення попутників

logo
39682_zameti_i_ozheled_sponukali_lviv_jan_do_fl.jpeg


Попутників шукають на сайті

Снігові замети і ожеледиця створили транспортного колапсу у Львові. Через те, що маршрутки переповнені, власники авто підбирають людей на зупинках. Або ж домовляються про спільні подорожі через Інтернет. Ініціатори такої ідеї вже перевезли тисячу львів’ян. За зовсім скромні гроші. Втім, у відкритість водіїв вірять не всі, йдеться в ТСН.12.00.

Про флешмоб організований львівськими водіями під час негоди, Уляна дізналася через Інтернет. На спеціально створеному сайті “Підвезу” вони залишають свої дані та маршрути, якими планують їхати.

“Все дуже просто. Власне знайшла, що Мар’яна вранці їздить і мені якраз по маршруту. Користуюся фактично кожного дня. Дуже зручно, дуже просто. І головне, що не дорого, бо на таксі сильно далеко не поїдеш”, – каже львів’янка Уляна Країнська.

Читайте також: Погодний апокаліпсис: на заході України десятки населених пунктів залишаються заметеними снігом

Така ініціатива, запевняє ініціатор флешмобу Василь Матяшовський, вигідна усім. Пасажири не стоять на морозі. Водії ж отримують товариство та ще й гроші на пальне. Свої послуги вони оцінюють щонайбільше у вісім гривень. Як за подвійний проїзд у маршрутці.

“Ми пробуємо створити таку звичку у людей, щоб водії пропонували. Казали – я їду на роботу на Наукову чи на Привокзальну. Я маю кілька місць. Це буде коштувати якісь умовні кошти – 5 гривень, 8 гривень. Поїхали”, – розповідає ідеолог спільноти “Підвезу” Василь Матяшовський.

Лише за один день негоди активісти перевезли понад тисячу людей. Їх могло бути значно більше, але на заклик сідати в автомобіль відгукуються далеко не усі. Водії кажуть, що заклик проїхатися дехто сприймає як бажання заробити на них. Інші ж просто бояться сідати в чуже авто. Хоча є і винятки.

Організатори флешмобу переконані – попри недовіру пасажирів їхня затія таки має перспективу. Часто водії їдуть в автомобілі самі. Тож можуть брати попутників.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...