​Запрацювала нова «гаряча лінія» Львова

logo
111785_zapracjuvala_nova_garjacha_linija_lvova.png


На “гарячій лінії” міста встановили нове програмне забезпечення. У міськраді запевняють, що тепер не буде проблеми з додзвоном, адже всі звернення опрацьовуються автоматично.

Про це повідомила прес-служба ЛМР, – передають “Львівські”.

Ще з червня львівська “гаряча лінія” покращила систему реєстрації, контролю та моніторингу звернень львів’ян. Це забезпечило оперативність у аналізі роботи та прийнятті відповідних управлінських рішень.

У тестовому режимі працює портал 15-80, куди комунальні служби завантажують інформацію про ремонти/поломки/відключення.

“Особливістю цього сервісу є те, що сьогодні всі служби міста, які планують свою роботу, або ліквідовують аварійні ситуації, або мають необхідність інформувати мешканців про ті чи інші події, мають можливість оперативно інформувати, розміщуючи інформацію на порталі 15-80”, – розповіла директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Як зазначила жінка, також сайт є зручним для навігації. Повідомлення можна сортувати за управліннями/комунальними підприємствами або за адресами, яких вони стосуються. Працівникам відповідних установ автоматично буде приходили нагадування, якщо звернення є протермінованими.

Сайт вже заповнювали в червні, за цей час сталось 307 подій. Щодо динаміки звернень, то за початок літа побільшало звернень з приводу електропостачання та роботи ліфтів, покращилась ситуація з водопостачанням та вуличною каналізацією.

Інформграфіка - ЛМРІнформграфіка – ЛМР


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...