Завтра у Львівській міськраді може розгорітись скандал через заступників Садового та склад виконкому

logo
79791_zavtra_u_lvivskij_miskradi_mozhe_rozgorit.jpeg


lmrrУ четвер, 06 квітня, відбудеться чергове засідання Львівської міської ради. Як написав на своїй сторінці у Фейсбук керівник фракції “Укроп” у ЛМР Ігор Телішевський, одне із питань порядку денного викликало чимале обурення – йдеться про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Львівської міської ради.

rada“На початку скликання, перед формуванням складу виконкому, вимога керівників фракцій була, такою, щоб хоча б один представник від громадських організацій був присутнім у складі виконкому. Пройшло півтора року, від громадськості Андрій Садовий так нікого і не запропонував. Проте сьогодні, раптом спостерігаємо, що пан Садовий таки вирішив внести зміни у склад виконкому і в четвер пропонуватиме кандидата нібито від громадськості – підприємця Печенка Ореста Орестовича. Почав шукати інформацію і виявилось, що цей чоловік не просто львів’янин, а людина, яка дуже близька до, наскільки пам’ятаю нелегального, грального бізнесу у місті Львові та до однієї із політичних сил. Цікаво чи Андрій Іванович знає про ці моменти кар’єри пана Печенка і чи був самостійний в виборі саме цієї людини, чи це чиєсь дружнє прохання?

У нас є безліч громадських організацій, які справді відстоюють інтереси львів’ян, проте чомусь ніхто не хоче їх бачити у виконкомі”, – зазначив Ігор Телішевський.

Як писали “Наші гроші. Львів”, секретарю Львівської міськради Анатолію Забарилу (10%) і ТОВ “Синот Україна” належить газета “Львівська пошта”. Власниками ТОВ “Синот Україна” є громадянин Чехії Іво Валента та українці Руслан Печенко і Юрій Дземінський. Вони більш відомі у Львові завдяки іншій своїй компанії – “Ройал ЛТД”, якій колись належали найбільші заклади ігрових автоматів у Львові, а сьогодні – ресторан “Прага”.  Брат Руслана Печенка Орест є чинним депутатом Львівської міської ради від НРУ.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...