Жителів області запрошують долучатись до створення бренд-буку Львівщини

logo
78536_zhiteliv_oblasti_zaproshujut_doluchatis_d.jpeg


Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА запрошує експертів, громадськість, а також усіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні бренд-буку Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА

Всі охочі разом із запрошеними експертами матимуть змогу долучитись до формування технічного завдання, а також зможуть визначити, який образ потрібно закласти у логотип (ілюстрацію чи абстракцію), яким кольорам віддати перевагу, та яке гасло обрати.

Закупівлю послуги зі створення символу Львівщини відбуватиметься через систему електронних Prozorro. Переможцем аукціону стане та компанія, яка запропонує найнижчу ціну та пройде усі кваліфікаційні вимоги.

Обговорення відбудуться 5 квітня 2017 року о 15:00 год у Львівській ОДА, за адресою вул. Винниченка 18, каб 412, тел. (032) 261-30-78. Всіх охочих взяти участь в обговореннях просимо ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструватись до 4 квітня 2017 року в онлайн-формі (натисніть для реєстрації).

Довідково:

Бренд-бук – це сукупність правил з позиціювання регіону, який містить у собі логотип, фірмовий стиль та гасло за якими будуть ідентифікувати Львівщину в майбутньому. Фірмовий стиль Львівщини повинен подобатись жителям, приваблювати туристів, а головне – відображати унікальний образ регіону, бути впізнаваним та зрозумілим.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...