4 вересня у Львові відбудеться жіночий велопарад. На яких вулицях можливі ускладнення руху

logo


У Львові можуть тимчасово перекривати вулиці під час проведення жіночого костюмованого велопараду «Міфічна Полтва».

Парад організовує Львівська асоціація велосипедистів. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

Велопарад розпочнеться у суботу, 4 серпня, о 13 годині. Місце збору – пам’ятник Івану Франку. Старт – о 14 годині. Як розповіли в поліції, з 14 до 15 години можливі ситуативні перекриття вулиць.

Маршрут пробігу: вул. Університетська – вул. Січових Стрільців – пр. Свободи – пр. Чорновола – вул. Мазепи – вул. Грінченка – вул. Хмельницького – вул. Липинського – пр. Чорновола – пр. Свободи – вул. Беринди – пл. Ринок.

Львів’ян та гостей міста закликали врахувати повідомлення, адже на маршруті виникнуть ускладнення в русі. Учасників велопробігу закликали за бажанням брати тематичний костюм, настрій та найголовніше – велосипед.

Як писав «Вголос», вночі та вранці у Львові очікується туман та обмежена видимість (до 200-500 метрів). У зв’язку з прогнозом погоди учасників дорожнього руху закликають бути обережними.

Нагадаємо, музей у Львові втратив унікальні стародруки «Апостол» та «Євангеліє». Унаслідок недбалості завідуючої відділу держава зазнала збитків на суму, яка перевищує 8,5 мільйонів гривень.

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!