899 залізничників прибирали від снігу колії Львівської магістралі

logo
177417_899_zaliznichnikiv_pribirali_vid_snigu_ko.png


14:30 21 березня 2018 р.

У прес-центрі «Львівської залізниці» запевнили: «Зважаючи на зимові погодні умови, залізничники Львівської магістралі продовжують роботу в посиленому режимі для гарантування безпеки руху поїздів та пасажирів».

Про це повідомили сьогодні, 21 березня, у прес-центрі «Львівської залізниці», де також розповіли: «Подолавши наслідки зимової стихії, яка впродовж минулих вихідних завдала чималих клопотів залізничникам України, працівники регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» продовжили роботу в посиленому режимі, адже на початку тижня на території Західної України й надалі сніжило. Впродовж доби з 19 на 20 березня на Львівській магістралі до снігоборотьби було залучено 899 колійників».

«Ліквідовувати наслідки зимової стихії залізничникам допомагали три одиниці спецтехніки. Загалом за вказаний період від снігу було очищено 1696 стрілочних переводів, 254 посадочні платформи та 515 переїздів, із об’єктів інфраструктури техніка вивезла понад 1,5 тис. кубометрів снігу», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«Наступної доби, з 20 на 21 березня, до робіт зі снігоборотьби було залучено майже 1200 залізничників, у тому числі 56 працівників другої черги, що допомагали долати наслідки стихії колійникам Ужгородської дистанції колії. Загалом від снігового покрову звільнили 3379 стрілочних переводів, 219 посадочних платформ та 628 переїздів. Крім того, за допомогою спецтехніки на станціях та перегонах було розчищено колії загальною протяжністю понад 200 км, вивезено близько 900 кубометрів снігу», – розповіли також у прес-центрі «Львівської залізниці».


А поділитися?