Андрія Садового не пустили на закриту зустріч із Петром Порошенком у Львові

logo
183314_andrija_sadovogo_ne_pustili_na_zakritu_zu.jpeg


Міського голову Львова Андрія Садового не пустили на закриту зустріч з «представниками культурного, громадського і бізнесового середовища Львівщини», яка відбувалась в ЛНУ імені Івана Франка.

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook речниця міського голосив Львова Христина Процак, охоронець відмовився пускати Андрія Садового у дзеркальну залу університету, де відбувалась зустріч. Не пустили також журналістів, які прийшли в університет на зустріч.

«Тут тільки особиста преса. Закритий захід. Відео потім роздамо», – слова охоронця», – процитувала Христина Процак охоронця президента.

Як повідомила Христина Процак у коментарі ZAXID.NET, мера міста у списку запрошених не виявилось, тому його також не пустили на зустріч. ZAXID.NET вже звернувся до прес-служби ЛОДА із проханням повідомити, хто складав списки запрошених на зустріч із президентом та хто увійшов до цих списків.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні, 20 квітня, до Львова із офіційним візитом прибув президент України Петро Порошенко. Він взяв участь у відкритті перинатального центру. Однак, як з’ясувалось, офіційно відкритий медичний заклад зможе приймати вагітних не раніше ніж через місяць, оскільки там триває ремонт, а конкурсна комісія досі не обрала директора центру.


А поділитися?