Артисти зі Львова передали на Луганщині подарунки військовим

logo
162009_artisti_zi_lvova_peredali_na_luganwini_po.jpeg


11:00 4 січня 2018 р.

До однієї із військових частин Збройних Сил України в районі проведення АТО завітала концертна бригада від 58-го гарнізонного Будинку офіцерів зі Львова.

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі міністерства оборони України. начальник 58-го гарнізонного Будинку офіцерів, полковник Віталій Провозін, запевнив: «Це вже стало доброю традицією, що на Новорічні та Різдвяні свята ми вирушаємо до військових на передову, щоб створити для воїнів саме атмосферу родинного святкування. Із подарунками, частуванням та музичними вітаннями. Ми відвідали частини та підрозділи, які виконують бойові завдання в Донецькій і Луганській областях, виступали з переїздами по декілька концертів на день».

«Львівські артисти вже четвертий рік поспіль відвідують військові частини під час зимових свят. Окрім того, за підтримки військово-цивільних адміністрацій, артисти проводили виступи й спільні концерти з місцевими колективами для цивільного населення у прифронтових населених пунктах», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж із Луганщини.


А поділитися?Вам має сподобатись...