Багаторівнева розв’язка та спортивна школа: як зміниться район вулиці Липинського у Львові

logo


Проект детального плану території також передбачає будівництво трамвайної лінії по вулиці Лінкольна.фото з google maps

фото з google maps

У Львові на перетинів вулиць Липинського та Промислової планують побудувати багаторівневу розв’язку. Також на території, обмеженій вулицями Липинського та Лінкольна, хочуть звести багаторівневий паркінг, семиповерховий готель та відкритий спорткомплекс. Про це йдеться в пропонованих змінах до детального плану території в районі вулиці Липинського, що винесені на громадські обговорення.

Як пояснив в коментарі Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, мова йде про транспортну розв’язку, яка передбачена Генеральним планом Львова. Сюди також відноситься продовження трамвайного маршруту №5 по вулиці Лінкольна до розворотного кільця трамваю №6. У Генплані міста вказано, що реалізація цих проектів планується до 2025 року.

Крім цього, по вулиці Лінкольна передбачається розміщення спортивного комплексу з відкритими спортивними майданчиками. Юліан Чаплінський зазначає, що мова йде про інвестора, який планує облаштувати там спортивну школу та зали для змагань бійцівськими видами спорту. Для потреб команд також побудують 7-поверховий готель.

На місці наявної автостоянки на вулиці Лінкольна планують будівництво багаторівневого паркінгу. На решті ж територій передбачено облаштування зеленої зони з декоративними озерами та системою пішохідних доріжок.

Громадські слухання щодо внесення змін до детального плану території у районі вулиці Липинського триватимуть до 23 серпня. 8 серпня в актовому залі Шевченківської районної адміністрації (вул. І. Липинського, 11) відбудеться зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим. Початок о 18:00.

Назар Притула