Безвіз в дії: як поїхати зі Львова на Тенеріфе

logo


Як зазначалось вище, якщо у вас є автомобіль, то ви можете щодня їздити на інший пляж, відвідати Національний парк і більше подорожувати на острові.

Орендувати автомобіль можна, перебуваючи ще у Львові. Для цього потрібно обрати компанію, в якої ви хочете взяти автомобіль на прокат, і зв’язатися із ними. Також орендувати автівку можна одразу і у самому аеропорті. 

Щоб взяти машину на прокат треба вказати свої паспортні дані, адресу проживання і контактний номер телефону. Що стосується вартості, то орендувати автомобіль на 9 днів можна в середньому 115 євро. 

Зверніть увагу:

Якщо ви вирішили брати на прокат автомобіль на Тенеріфе, то маєте знати ось що: по-перше, на острові справжні проблеми із паркуванням. Знайти місце для парковки дуже складно, а біля самого пляжу майже нереально, оскільки тут майже всі туристи орендують автівки, а не їздять громадським транспортом – автобусами.

Паркуватись на Тенеріфе можна на дорозі лише у тих місцях, які позначені білою смугою. Якщо місце позначене жовтою смугою, то паркуватись тут не можна, якщо ж синьою – то це парковка і за паркування треба заплатити.

Будьте готові також і до того, що на Тенеріфе автомобілі паркують дуже і дуже близько один до одного. Ось, як наприклад, на цих фото: