Бійці АТО з Львівщини отримали понад 5700 земельних ділянок

logo


Загальна площа виділених земель становить 1578 га.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Держгеокадастру України.

Зокрема, з початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у області військовослужбовці та їх сім’ї отримали у власність 5762 земельні ділянки, загальною площею 1578 га.

Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

З цієї кількості рішень, Держгеокадастр Львівщини видав 3839 наказів про надання бійцям у власність земельних ділянок загальною площею 1117 га. Землі розташовані за межами населених пунктів.

Відтак, учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (3290 земельних ділянок), особистого селянського господарства (482 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (67 земельних ділянок).

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Також було надано учасникам АТО та членам їх сімей 3497 дозволів на розробку документації із землеустрою. Наразі триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше цих наказів видали у Пустомитівському (1242), Жовківському (1090) та Бродівському районах (648) Львівської області.

Ще 2028 земельних ділянок в межах населених пунктів бійцям АТО надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1566 земельних ділянок).