Новий курс розвитку: Красненська громада взяла участь у стратегічному заході для Львівщини

logo


Новий курс розвитку: Красненська громада взяла участь у стратегічному заході для Львівщини

26 Квітня 2024, 15:09

Представники Красненської громади розглянули шляхи подальшого розвитку своєї території 188

Представники Красненської громади розглянули шляхи подальшого розвитку своєї території

Представники Красненської громади
приєдналися до обговорень на заході «Стратегічні пріоритети розвитку Львівщини: роль і місце територіальних громад», де разом з експертами розглянули шляхи подальшого розвитку своєї території. 

Селищний голова Роман Фурда, разом з Мар’яною Владикою та Любомиром Троцем з селищної ради, під керівництвом команди «Говерла», взяли участь у формуванні стратегічних напрямків для громади. Особливу увагу
приділили архітектурному проєкту IRS Хакатон «100 ідей для міст», який став інструментом переосмислення територій та залучення зацікавлених осіб до розвитку Львівщини.

 

У рамках заходу учасники обговорили важливі аспекти моделі гармонізації систем просторового планування, стратегічного програмування та програмно-цільового бюджетування. Також було визначено цілі публічного формування напрямків просторового розвитку Львівської
області, що стане основою для майбутніх ініціатив та розвитку громади.

«Поєднання стратегічного і просторового планування дозволить громаді ефективно розподіляти земельні, природні і матеріальні ресурси, збалансувати соціальні та економічні складові задля сталого розвитку, врахувати потреби громади при плануванні, краще і швидше реагувати на виклики та вирішувати проблеми з урахуванням інтересів і очікувань усіх сторін», – підсумував Роман Фурда.

Загалом відбулася цікава робота в командах з представниками сусідніх громад у приємній  для креативної роботи атмосфері.