Били ногами в обличчя, була там і журналістка зі Львова, – Суворов про бійку в ефірі Кремль ТБ

logo
172097_bili_nogami_v_oblichchja_bula_tam_i_zhurn.jpeg


Український експерт Дмитро Суворов прокоментував інцидент, який трапився у ефірі одного із російських пропагандистських телеканалів, коли ведучий на нього накинувся з кулаками.

Раніше сайт “24” повідомляв, що на одному із “ток-шоу” на Кремль ТБ під час дискусії щодо ситуації на Донбасі ведучий Андрій Норкін напав на українського експерта Дмитра Суворова.

Читайте також: Зошити зі Сталіним, російськими царями та найкращими зразками пропаганди виявили у Сумах: фото

Як українець розповів у коментарі радіо “Говорить Москва”, його бив не лише російський пропагандист, а й деякі жінки, що перебували тоді у студії, в тому числі й так звана “журналістка” з Львова Олена Бойко.

“Запрошений експерт, нібито європеєць, звинувачував мою країну в геноциді дітей в селищі Зайцево. Це була неправда, я обурився, після цього розгорівся конфлікт, який завершився бійкою”, – підкреслив він.

За його словами, він пам’ятає, хто першим застосував фізичну силу.

Все було в якомусь вихорі, в тумані. До мене підскочив Андрій Норкін, я встиг зняти окуляри, ну і далі вже пішли в рукопашну, на мене навалилася купа тіл. Мене били ногами в обличчя, жіноча нога була – Олени Бойко. Мене охорона вивела зі студії до гардеробної. Андрій Норкін вибіг на вулицю і там курив. Десь через півгодини я поїхав,– зазначив експерт.

Крім того, Суворов додав, що скаржитися точно не буде, оскільки це була “чоловіча розмова, чоловіча бійка”.

До слова, сам Норкін відмовився коментувати сутичку, натомість його напарниця Ольга Бєлова підтримала свого колегу.

“Після того хамства та безпринципної позиції, озвученої українським експертом, іншого результату бути не могло. Я, на жаль, жінка, і не змогла прикласти руку”, – констатувала вона.


А поділитися?Вам має сподобатись...