Біля генконсульства Росії у Львові зібрались близько 30 активістів націоналістичних організацій

logo


Близько 30 представників націоналістичних організацій від ранку неділі, 18 березня, проводять пікет генерального консульства Російської Федерації у Львові.

Як повідомив кореспондент ZAXID.NET, під генконсульство РФ у Львові прийшли представники ВО «Свобода», «Національного корпусу» та «Правого Сектору». Усі вони стоять під прапорами ВО «Свобода» і тримають у руках плакати з текстом «Жодного голосу окупантові», «Крим – це Україна», «Валіза-вокзал-Росія», «Виборів Путіна тут не буде».

При цьому представники «Національного корпусу» ховають свої обличчя за чорними пов’язками.

Усі фото Павла Паламарчука/ZAXID.NET

Щоб зігрітись, пікетувальники запалили дрова у бочці, хоча деякі видання повідомили, що вони палили шини. За словами кореспондента ZAXID.NET, ця інформація не відповідає дійсності.

Пікетувальники також спалили картонний міні-макет Москви.

Відео з сайту «Вголос»

Додамо, що подібні акції відбуваються у Києві, Харкові та інших містах України.

Нагадаємо також, що будівлі дипломатичних представництв Росії в Україні у Києві, Харкові, Одесі та Львові в неділю 18 березня посилено охороняють правоохоронці. А напередодні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив тимчасово повіреному у справах Російської Федерації в Україні, що під час виборів президента РФ до дипломатичних установ РФ для голосування допускатимуться виключно особи з дипломатичним статусом, усіх інших виборців не пускатимуть.