Благодійний вечір курсантів Академії СБУ у Львові відвідали матері загиблих Героїв Служби

logo
63132_blagodijnij_vechir_kursantiv_akademiji_sb.jpeg


У Львові колектив Національної академії Служби безпеки України презентував виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта», присвячені загиблим співробітникам СБУ.

Благодійний вечір відбувся у Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за підтримки Управління Служби безпеки  України у Львівській області. Участь у заході взяли керівництво області, очільники правоохоронних та військових структур Львівщини, волонтери, співробітники СБУ, ректори, курсанти та ліцеїсти військових навчальних закладів. Із Луцька та Чернівців на благодійний вечір також приїхали рідні загиблих офіцерів СБУ Віктора Мандзика та Олександра Петрищука.

Ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов на відкритті наголосив, що Львів є не лише культурною столицею України, а й одним із найбільш патріотичних міст нашої держави. «Львів’яни у перших рядах стали на захист Батьківщини. Сухопутні війська України знають, що таке втрата бойових побратимів. Служба безпеки України також втрачає кращих. І ми робимо все для того, щоб пам’ять про них жила вічно», – наголосив очільник Академії СБУ. Він подякував матерям за виховання Героїв і запевнив, що вони завжди будуть для співробітників та курсантів прикладом мужності та відданості Україні.

Донести правду про подвиги Героїв і розповісти про боротьбу співробітників СБУ у проведенні АТО, яка часто залишається невидимою, – саме з цією метою, за словами ректора, була створена виставка картин і вистава-реквієм. Актори п’єси – курсанти Академії, родом із Луганської та Донецької областей, Чернігова, Одеси, Дніпра, Вінниці, Луцька. «Наша молодь показує, що кожна загибель наших воїнів – це не трагедія однієї сім’ї чи міста, це спільний біль усіх українців», – зазначив Сергій Кудінов перед виставою.

Заступник Голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керівник УСБУ у Львівській області Віктор Андрейчук та начальник Національної академії Сухопутних військ Павло Ткачук висловили вдячність колективу Академії за патріотичний захід, присвячений пам’яті співробітників спецслужби. «Такі заходи потрібні не лише для загиблих хлопців, їх родин чи колег по службі, вони потрібні для усіх українців», – наголосив керівник регіонального Управління СБУ.

Благодійний вечір курсантів Академії СБУ у Львові відвідали матері загиблих Героїв Служби

Віктор Андрейчук разом із ректором НА СБУ Сергієм Кудіновим вручили зібрані під час благодійного вечора кошти Івану Гайді, начальнику Львівського військового шпиталю, де за період АТО пройшли лікування понад 13 тисяч бійців. Керівник медичного закладу запевнив, що ці благодійні гроші підуть на закупівлю обладнання для 66-го мобільного госпіталю зі Львова, дислокованого у районі проведення АТО.

Прес-центр СБ України

foto


А поділитися?