Бухгалтерка Ігоря Кривецького скупила ще 65 га землі для розширення курорту за рахунок земель для учасників АТО

logo


За словами сільського голови Стрілок Володимира Влаха, ці ділянки були виділені учасникам АТО. При тому він заперечує будь-яку причетність сільської ради до виділення цих 65,51 га землі.

Пересічні жителі Стрілок навіть не здогадуються, що поля біля їхнього села вже поділили. А місцеві чиновники, хоч і в курсі, але не надто хочуть про це говорити. Офіційно також ніхто «не знає» про те, що виділені землі давно скуплені і «не знають» імені теперішнього власника. В обласному управлінні Держгеокадастру кажуть, що така інформація їм не надходила, а в районному – «нема згоди на розповсюдження інформації про приватних осіб».

Читайте також: Скільки грошей витратили популярні політичні сили на свою рекламу у Фейсбуці

Згідно з даними Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно, 29 ділянок у Стрілках у 2017-2018 рр. придбала мешканка села Лани Галина Середницька. Земля й досі перебуває у її власності. Вона працює головною бухгалтеркою елітного відпочинкового комплексу Edem Resort Medical & SPA, який належить бізнесменові та екс-народному депутатові від ВО «Свобода» Ігорю Кривецькому.

Як раніше повідомляв сайт Zaxid.net, саме Галина Середницька та її чоловік скупили 52 га землі для розширення розкішного курорту. Ті півсотні гектарів Держгеокадастр виділив саме учасникам АТО. Документи свідчать, що через Галину Середницьку та її чоловіка власник «Едем Резорту» Ігор Кривецький зумів розширити свої володіння в Стрілках на більш як 110 гектарів.

Журналісти також з’ясували, що частина людей зі списку осіб, які отримали ділянки в Стрілках, не мають стосунку до АТО та не є місцевими мешканцями, натомість вони є працівниками комплексу “Едем Резорт” – керівником служби безпеки курорту, бухгалтером, наближеними особами директора готелю Edem Resort &SPA і готелю «Жорж», що належить дружині Ігоря Кривецького Ользі Філатовій.

Читайте також: Як нова поліція змінила Львів за останні чотири роки: згадуємо ключові моменти