Це ненормально, коли люди платять за тести на коронавірус по тисячі гривень і більше – Синютка

logo


image

Тестування і збільшення ліжко-місць – два першочергових завдання для центральної й місцевої влади.

Про це народний депутат від “Європейської Солідарності”, кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка сказав в коментарі телеканалу “Прямий”.

“Ми розуміємо, що впродовж десяти місяців влада боролася з коронавірусом відосиками, фейсбуками, і іншими методами, які нічого не мають спільного з конкретними діями. Тому сьогодні, якщо влада хоче залякати людей, а саме це ми почули з вуст міністра охорони здоров’я, то це точно не є той спосіб, який сьогодні розв’яже проблему”, – зауважив політик.

“Розв’язувати проблему треба двома речами. Перша річ – це тестування. Бажано, щоб це було безкоштовне фінансування, або хоча б тестування вартістю 300 гривень, про що сьогодні говорять і бізнесмени й комерційні підприємства, які надають ці послуги. І аж ніяк це не може коштувати більше тисячі гривень, як це є сьогодні. Це збільшення кількості ліжкового фонду. Сьогодні, наприклад, у Львові ми маємо ситуацію коли є вільні приміщення, в яких можна розгорнути декілька сотень додаткових ліжок. Причому в одному з цих приміщень, колишній лікарні на Божеленського, є навіть розведений кисень. І питання до центральної влади, до місцевої влади, чому ви далі займаєтеся відосиками, а не вчиняєте конкретні дії для порятунку людей?”, – акцентував Олег Синютка.

Також народний депутат прокоментував проєкт бюджету на наступний рік і назвав його черговою “казкою від Зеленського”.

“Проєкт бюджету на наступний рік – це така нова казочка від Зеленського про нереальні речі, в тому числі пов’язані з фінансами. Подати понад 3000 пропозицій, збільшити бюджет на 20 мільярдів – таке враження, що ці люди живуть у віртуальній реальності. Приймати бюджет в такому вигляді не можна, тому що він нереалістичний і не відповідає реальним можливостям економіки”, – переконаний народний депутат.

“Сьогодні ми бачимо, як влада продовжує тиск на дрібний і мікробізнес. Це не розв’яже питання. Сьогодні треба зайнятися створенням додаткових робочих місць, дати нашим підприємцям можливість експортувати продукцію і боротися на ринках. А всередині країни зайнятися протекціонізмом”, – наголошує Олег Синютка.

Нагадаємо, що  5 листопада Верховна Рада планує розглянути в першому читанні законопроєкт “Про державний бюджет України на 2021 рік”.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.