Центр медицини катастроф Львівщини отримав нові «швидкі»

logo
150099_centr_medicini_katastrof_lvivwini_otrimav.jpeg


Сьогодні, 14 листопада, Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали дві нові карети швидкої допомоги, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, вартість кожного з придбаних автомобілів сягає майже 2 мільйони гривень.

«Екстрена медицина допомог – це є потреба №1 в системі охорони здоров’я. На сьогоднішній момент завдяки рішенням, які були прийняті на сесії обласної ради, ми маємо два нових автомобілі швидкої медичної допомоги, які відповідають усім сучасним вимогам. Також до кінця року через перевиконання бюджету буде закуплено ще два автомобілі. На сьогодні міська станція обладнана 58 автомобілями, з них 22 автівки – не російського виробництва. Ми  сподіваємося, що на наступний рік зможемо не тільки збільшити кількість автомобілів, але й зможемо облаштувати всі наявні автомобілі додатковим обладнанням», – розповів він.

Також Олег Синютка зазначив, що сьогодні відкриваються тендерні пропозиції щодо єдиної диспетчерської для швидкої допомоги на Львівщині.

Водночас заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк зазначив, що кількість «швидких», яка є сьогодні для Львова та області недостатньою. Та додав, що до кінця року  для Центру медицини катастроф Львівщини  планують закупити ще дві такі «швидкі».

У свою чергу, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак розповіла, що на сьогодні центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф має проблеми із кадровим забезпеченням.

«Ми дістали в спадок при реорганізації служби достатньо «важкий» спадок в екстреній допомозі. І сьогодні проводять дуже інтенсивні роботи, щоб вивести «на колеса» весь наявний ресурс.  Окрім автомобілів у нас є проблема з кадровим забезпеченням, насамперед з водіями. Ми маємо приблизно 60 вакансій водіїв. І ми запрошуємо на роботу до мешканців Львова та області, хто має можливість і бажання попрацювати на те, щоб рятувати життя наших мешканців», – додала вона.

Фото: Львівський портал


А поділитися?