Через посилення карантину ЦНАПи у Львові працюватимуть по-іншому

logo


МІСТО

Фото ілюстративне: gylyajpole.city

З понеділка, 18 жовтня, у Львові ЦНАПи прийматимуть відвідувачів лише за попереднім записом. Також можна замовити послуги онлайн, без візиту до ЦНАП. Такі обмеження запровадили через збільшення кількості хворих на COVID-19 та посилення карантину на території Львівської громади. Про це повідомили у департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.

Задля уникнення скупчень людей у приміщеннях ЦНАП, відновлюємо відвідування лише за попереднім записом. Із 18 жовтня всі жителі можуть онлайн або за телефоном записатися до ЦНАП та отримати фахові попередні консультації. Через сайт ЦНАП можна отримати консультацію, замовити відеоконсультацію фахівців або послугу, також попередньо записатися до ЦНАП,– зазначила керівниця департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Отримати готовий результат звернення можна після підтвердження наявності документів на видачі у підрозділі ЦНАП, згідно з попереднім записом, або звернувшись за графіком роботи ЦНАП без запису.

Без попереднього запису можна замовити такі «швидкі» послуги у ЦНАП:

надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб, підприємців та громадських формувань;
надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
видача довідки про реєстрацію місця проживання/зняте місце реєстрації (додаток 13 або 16 ) у випадку, якщо дані оновлено в Реєстрі територіальної громади;
надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Звичайні звернення громадян і юридичних осіб жителям рекомендують надсилати поштою або електронно – через форму «Електронне звернення» на сайті ЛМР за посиланням ТУТ.

Також, у ЦНАП Львова нагадують про низку послуг, які можна замовити без візиту у ЦНАП. Ознайомитись з переліком послуг та замовити дистанційно можна ТУТ.

Отримати фахову консультацію перед замовленням послуг можна за допомогою інформаційних сервісів:

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.