Депутат-БППіст завадив роботі львівської журналістки під час засідання комісії

logo
63398_deputat_bppist_zavadiv_roboti_lvivskoji_z.jpeg


Депутат Львівської обласної ради Іван Лабай вилучив з телефону журналістки ІА “Гал-інфо” аудіозапис засідання комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Про це сьогодні під час сесії обласної ради повідомив депутат фракії “Самопоміч”, голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Роман Кізима, передає журналіст Варіантів.

За словами Романа Кізими, на найближчому засіданні комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики розлянуть детальніше факт інциденту і винесуть рішення.

Журналіст Анна Голішевська, на своїй сторінці у Facebook пише:

“За пів години до закінчення засідання, я поставила гаджет на зарядку біля в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак,повідомивши про це. Коли прийшла забрати телефон, в надії написати купу потрібних новин на сайт, депутат фракції від блоку Петра Порошенка забрав його, і видалив запис. Депутат пояснив цей вчинок тим, що я, заряджаючи гаджет, спеціально хотіла записати конфіденційну інформацію у той момент, коли він обговорював з Іриною Микичак власні питання.Сама Ірина Микичак не перешкоджала діям депутата. Вона навпаки додала, що такі засідання мають проводитися в “тихій обстановці” і без преси: “Хто там їх знає, шо вони напишуть? А може я сказала в пориві емоцій щось дуже погане?”

Зазначимо, що у коментарі Варіантам Анна Голішевська повідомила, що Іван Лабай вибачився перед нею. 


А поділитися?