Депутати Львівської міськради розглянуть проект ухвали про проїзд школярів

logo
188044_deputati_lvivskoji_miskradi_rozgljanut_pr.jpeg


19:25 16 травня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Завтра на сесії додатково розглянуть ухвалу щодо безкоштовного проїзду учнів в громадському транспорті».

Про це повідомили в середу, 16 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні на засіданні колегії Львівської міської ради було повідомлено, що завтра, 17 травня, на сесії додатково буде розглянуто ухвалу про безкоштовний проїзд учнів в громадському транспорті Львова».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «В процесі застосування ухвал про безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті, які були проголосовані раніше, стало зрозуміло, що вони потребують доопрацювання. На інженерній комісії ми їх розглянули і пропонуємо наступний вихід із ситуації: встановити безкоштовний проїзд учням в автобусному транспорті загального користування безкоштовним, крім періоду літніх канікул, а в електротранспорті (трамваї і тролейбуси) – впродовж цілого року. Тому що виникають різночитання у цих ухвалах стосовно канікул, бо кожна школа може встановлювати їх в різний час, і лише літні канікули є у всіх однаково».


А поділитися?Вам має сподобатись...