До Львова приїхав міністр закордонних справ Великобританії Камерон

logo


залишив запис у Книзі почесних гостей та висадив дерево

Сьогодні до Львові завітав Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон. В межах візиту він зустрівся із міським головою Львова Андрієм Садовим, який розповів міністру про те, які напрямки розвитку міста зараз є в пріоритеті.

Про це пише Четверта студія з посиланням напрес-службу ЛМР.

Перш за все, мер Львова розповів про Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), який розбудовують в місті, та напрямки допомоги, які там розвивають: медична і психологічна допомоги, протезування, арт-терапія, різні види реабілітації.

Також Андрій Садовий презентував міністру карту міст-партнерів та міст-побратимів Львова. Особливий акцент міський голова зробив на мережі UNBROKEN Cities – об’єднанні міст з усього світу задля підтримки та розвиткуреабілітації в Україні. Нещодавно до цієї мережі доєдналась столиця Норвегії Осло.

Окрім того, під час зустрічі разом із Девідом Камероном та Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом говорили про розбудову індустріальних парків у Львові, можливість пошуку шляхів відкриття львівського аеропорту та важливість формування ветеранської спільноти.

В свою чергу Міністр закордонних справ Великої Британіїзалишив запис у Книзі почесних гостей Львова, де написав, що Велика Британія завжди буде міцним союзником України.

Опісля зустрічі Андрій Садовий та Девід Камерон посадили на площі Катедральній дерево – робінію умбракуліфера.

Коментарі

Позначки: Андрій Садовий, Девід Камерон