До Польщі поїздом: “Укрзалізниця” запускає новий рейс

logo


З 15 жовтня «Укрзалізниця» запускаєзалізничне сполучення між Львовом та Варшавою.

Вперше за 18 років між містами почнуть курсувати потяги.Наразі маршрут працюватиме у пересадковому форматі на станції Рава-Руська, що на Львівщині. Тут пасажири здійснюватимуть пересадку з поїзда української ширини колії на потяг європейської колії і зворотно.

«Ми постійно працюємо над розширенням міжнародних залізничних пасажирських маршрутів, щоб українці могли легковиїжджати за кордон та повертатися додому. Нам знадобилося понад 6 місяців на реалізацію цього проєкту, зокрема на узгодження всіх деталей з польською стороною та відкриття пункту пропуску. Відтепер ще 10 населених пунктів України отримають залізничне сполучення з Варшавою та Любліном», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

За його словами, розклад руху поїздів розроблений таким чином, щоб без зайвих пересадок охопити залізничним сполученням з Варшавою таЛюбліном не лише Львів, а й Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву.

Пасажири з інших міст України зможуть скористатися пересадкою у Львові. Поїзд завжди чекатиме усіх пасажирів!

Проєкт реалізований у співпраці з польським залізничним перевізником SKPL, рухомий склад якого виконуватиме рейси з Варшави до Рави-Руської та зворотно.

Крім того, разом із запуском цього маршруту відновлять роботу раніше неактивногозалізничного пункту пропуску, що відкриває нові можливості з розвитку нашої міжнародної мережі, – зазначили в Укрзалізниці.

Потяг курсуватиме щодня і перевозитиме загалом 500 пасажирів в обох напрямках.