“Дорога з Лисичанська тривала 2 доби”: на Львівщину евакуюють дітей з різних областей

logo


image

16:37, Сьогодні

Надійне джерело

На Львівщину діти приїхали з дитячих закладів та інтернатів Донецької, Луганської, Київської, Харківської та Хмельницької областей. 

З 25 лютого Львівщина почала евакуйовувати дітей зі східних областей України, де тривають найактивніші воєнні дії. Наразі в області розмістили 371 дитину, серед яких, як немовлята, так і діти старшого шкільного віку. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. 

“Діти приїхали з дитячих закладів та інтернатів Донецької, Луганської, Київської, Харківської та Хмельницької областей. Наразі очікують на прибуття групи з Чернігова. Усіх розселяють в аналогічні заклади області. Разом з дітьми евакуйовують їхніх офіційних представників – опікунів, прийомних батьків, а також працівників тих самих дитячих закладів”, – зазначили у повідомленні. 

Зазначають, що дорога з Лисичанська до Львова тривала майже дві доби. Зранку 24 лютого розпочали збирати діток та готуватись до евакуації. 

“Місця для розселення у нас є, а діти забезпечені усім необхідним. Зі свого боку, нам зараз активно допомагає Польща, яка приймає групи діток до себе на тимчасове проживання. Процедуру проходження кордону зараз максимально спростили, оскільки усі розуміють ситуацію в нашій країні. Разом з цим допомагають наші партнери з Італії, Іспанії, Німеччини та Словаччині”, – розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Фото на головній: 032.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію