ДСНС попередила львів’ян про ожеледицю й туман

logo
153795_dsns_poperedila_lviv_jan_pro_ozheledicju_.png


14:00 29 листопада 2017 р.

У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України закликають водіїв бути вкрай обережними та уважними під час керування автомобілем.

На сторінці Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook» опублікували сьогодні, 29 листопада, «Попередження про ожеледицю та туман», в якому поінформували: «За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, на території області ввечері 29 листопада зі збереженням вночі та вранці 30 листопада очікується туман видимістю 200-500 метрів, на дорогах – ожеледиця. Вдень 30 листопада місцями – пориви південно-східного вітру 15-20 метрів за секунду».

Відтак, у Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України закликають водіїв бути вкрай обережними та уважними під час керування автомобілем: «При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці».


А поділитися?