Дві львівські лікарні візьмуть кредит майже на 64 млн гривень: що закуплять

logo


image

8-ма міська клінічна лікарня та “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова” візьмуть у кредит 34 апарати ШВЛ та рентгенівську систему. Дозвіл надали депутати на сесії 30 листопада.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Львівська область може вийти з “червоної” зони: названа дата

Подробиці кредитування

Львівська міська рада дозволила двом лікарням Львова взяти у кредит медичне обладнання. Медзаклади вже скерували листи до державних банків для отримання кредиту.

Що придбають лікарні:

КНП “8-а міська клінічна лікарня м. Львова”: стаціонарна цифрова рентгенівська ангіографічна система за 27, 8 млн грн та 10 апаратів штучної вентиляції легень за 11 млн грн
КНП “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова”: 24 апарати штучної вентиляції легень різного класу за 25 млн грн

Термін кредитування – до 3 років. Процентна ставка – до 10% річних. Загалом на купівлю медичного обладнання лікарні візьмуть у кредит близько 63,8 млн грн.

Більше новин про події на Львівщині

З початку 2021 року у Львові оштрафували міських перевізників на суму 776 900 грн. Влада міста звернулася до суду, щоб зобов’язати їх виплатити заборгованість – 771 800 грн.
На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу”Про затвердження об’єкта інвестування “Культурно-мистецький простір у приміщеннях на вул. Академіка В. Гнатюка 20- 22”. Інвестиційний проєкт передбачає створення там книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами.