Екоцид Карпат: на Львівщині провели масові обшуки у працівників лісгоспів

logo


ЛІСОВА МАФІЯ / 

У п’ятницю, 22 липня, новий прокурор Львівської області провів більше десятка обшуків у працівників лісгоспів регіону. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко у Facebook.

“Нарешті залучаються до відповідальності ті, хто під виглядом дров продає в ЄС український ліс-кругляк. Формальні збитки в справі – 6,5 млн. Реально йдеться про екоцид Карпат. Під ніж пускають столітні ялини, які оформлюють як дрова. Тому задача № 1 для призначеного сьогодні нового прокурора Закарпаття та його західноукраїнських колег – зупинити контрабанду лісу. Або навчитися літати. Тому наступного разу я полечу не з Москалем, а з тими, хто не бачить незаконної вирубки лісу. Парашут там тільки один”, – написав він.

Як повідомляв “Обозреватель”, раніше в Сумській області злочинці нарубали столітніх дубів на 1,5 млн грн. 

А про те, як вирубуються буковинські Карпати ми мовчимо та з нетерпінням чекаємо у нас Генпрокурора Луценка…

Нагадаємо, Кабінет міністрів у травні звільнив керівника Державного агентства лісових ресурсів Олександра Ковальчука.

На засіданні Кабміну прем’єр-міністр Володимир Гройсман за’вив: “Окреме питання – це питання вирубування лісу. Про це мені доповів міністр екології. Люди буквально благають допомогти, і тут необхідна дуже швидка реакція уряду… Звільнення керівника “Укрлісу” – це тільки організаційне рішення”, – сказав прем’єр.

Фото Ю.Луценка, Фейсбук