Естонію зацікавив досвід Львівщини щодо захисту цивільного населення та допомоги ВПО в умовах війни

logo


На Львівщині з робочим візитом перебуває естонська делегація на чолі із Заступником Генерального секретаря Міністерства соціальних справРеспубліки Естонія Ганною Всевйов.

Сьогодні, 5 вересня, з естонською делегацією зустрілись представники департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА та Представництва МЗС у Львові.

Ганна Всевйов подякувала за можливість проведення зустрічі з представниками Львівської ОВА, а також окреслила питання, які цікавлять естонську сторону. Зокрема, це – розподіл ролей та обов’язків на різних етапахкризи, а саме: держава, місцеве самоврядування та соціальні інституції; соціальні послуги в умовах кризи та процес прийняття рішень, евакуація тощо.

На початку зустрічі заступник директора департаменту МТД та МС Ольга Табака подякувала естонському народові та владі, в особі Ганни Всевйов, за допомогу, яку надає Естонія нашій державі в протистоянні з ворогом. Вона зазначила, що Естонія є порівняно невеликою європейською державою, проте виділила чи не найбільше коштів на допомогу Україні успіввідношенні до ВВП, а також розпочала відновлення України. Спільними зусиллями забезпечили можливість перетину кордону в країни ЄС через усі наявні пункти пропуску на території Львівської області незалежно від їх категорії.

Т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Роман Андрес ознайомив присутніх з налагодженням процесів між органами державної влади області, міжнародними фондами і організаціями, які розпочалися з першого дня повномасштабної війни та про роботу офісуКоординаційного центру підтримки цивільного населення  при ЛОВА.

Нагадаємо, що Координаційні центри створені з ініціативи начальника Львівської ОВА  Максима Козицького у серпні 2022 року та працюють по всій Львівщині. Це дало можливість обʼєднати партнерів різних рівнів державного та недержавного сектору та побудувати щоденну системну  допомогу. За рік роботи більш як 60 тис осіб отримали психосоціальну підтримку, юридичний супровід та іншу допомогу.

Більше про офісиКоординаційних центрів підтримки цивільного населення за посиланням.

Сторони висловили готовність розвивати партнерство для досягнення взаємно вигідних результатів, що відкривають нові можливості для розвитку співпраці,  покращення якості життя громадян та зміцнення дружніх зв’язків між країнами.

Читати далі

Wednesday September 6th, 2023

Автомобільну дорогу Тернопіль– Львів – Рава-Руська до міжнародного пункту пропуску «Рава-Руська – Гребенне» капітально відремонтують

Wednesday September 6th, 2023

Триває капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування Турка-Лопушанка

Wednesday September 6th, 2023

Понад 16,6 млрд гривень рн сплатили до Держбюджету платники податків Львівщини

Wednesday September 6th, 2023

ЛОВА фінансово підтримуєстартапи підприємців-учасників війни

Monday September 4th, 2023

На Львівщині для дітей загиблих захисників і захисниць проводять заняття з арттерапії: як записатися

Monday September 4th, 2023

У Меденицькій громаді соціально незахищеним верствам населення надали гуманітарну допомогу

Monday September 4th, 2023

Грант для ветеранів та членів їх сімей: як реалізовується програма наЛьвівщині

Monday September 4th, 2023

На Стрийщині під час велопробігу «Сила в Єдності» зібрали понад 100 тисяч на підтримку ЗСУ

Monday September 4th, 2023

З 5 вересня через ремонт мостового переходу у Великих Мостах відбудеться тимчасове закриття руху на дорозі Р-15

Monday September 4th, 2023

Очолити Міністерство оборони України має Рустем Умєров – звернення Президента ВолодимираЗеленського