ФК “Львів” програв в Івано-Франківську

14 тур чемпіонату Другої ліги30.09.2017, 15-00, ст. “Рух”, м. Івано-Франківськ

Арбітр – Бич І.Г. (Київ)Асистенти арбітра – Кузьменко М.І. (Київ), Хіміченко К.М. (Київська обл.) Четвертий арбітр – Салаш І.І. (Калуш)  Спостерігач арбітражу –  Трач Б.Б. (Тернопіль)

МФК “Прикарпаття” – ФК “Львів” – 1:0Гол: Бойко (5)Попередження: Поручинський (42); Панасюк (81)

МФК “Прикарпаття”: Вульчин, Данищук, Приймак, Бочкур, Яневич, Бойко (Прошак, 90), Оринчак, Веприк (Геник, 75), Боришкевич (Януш, 68), Конкольняк (Кузьмин, 58), Худобяк (Дитко, 82)

ФК “Львів”: Герич, Матушевський, Бариляк, Романчук (Савошко, 73), Коблюк (Орловський, 70), Поручинський (Панасюк, 68), Шпирка, Стефлюк (Багдай, 29), Кисленко (Зайчук, 86), Омельченко.

ФК “Львів” знову зустрічався на полі суперника із франківським “Прикарпаттям”, одним із лідерів турнірної таблиці. Їхали футболісти взяти реванш за програш у першому колі, тоді “городяни” поступились з рахунком 1-0, та і загалом, це був шанс взяти очки та втрутитись у боротьбу за місце в чільній двійці, яке дає право на вихід у Першу лігу. Однак, сам факт, що безпрограшна серія “Прикарпаття” складала десять матчів, свідчив про те, що переграти франківців гостям зі Львова буде дуже важко. Впевнено розпочали матч господарі поля та вже на 5-ій хвилині повели в рахунку. Досить неочікувано дальнім ударом відзначився півзахисник Тарас Бойко та засмутив Романа Герича. Активізувались львів’яни на 16 хвилині, ледь не закинув м’яч за “комірець” Олексій Омельченко, який отримав пас з правого флангу від Ігора Поручиського, але Остап Вульчин зумів перевести на кутовий. Згодом потужного удару повз рамку воріт Герича наніс Олег Веприк, а потім забракло влучності і Богдану Оринчаку, котрий влучив у стійку воріт. Змогли добратись до воріт суперника і гравці ФК “Львів”, Олег Матушевський на лівому фланзі віддає пас на Шпирку, де останній робить навіс в карну зону, замикав передачу Сергій Кисленко, проте влучив просто у руки голкіперу. Зрівняти рахунок у першому таймі так і не вдалося.

У другому таймі виконував штрафний з вигідної позиції Тарас Коблюк, але знову ж таки шкіряний потрапив до рук Вульчина. Львів’яни почали вести себе активніше та пресингувати ворота господарів, володіли ініціативою на полі. Небезпечно замикав передачу від Коблюка в штрафному майданчику Олексій Омельченко, гравець “Прикарпаття” прочитав комбінацію та відвів загрозу від своїх воріт. На 79 хвилині гостям знову випадає нагода виконати штрафний, Борис Орловський навішує круглого в карну зону, той пролітає над грацями та воротарем і влучає в стійку воріт, першим на добиванні був Руслан Бариляк, який не роздумуючи завдав потужного удару, але і тут супернику відверто таланить, з лінії воріт м’яч виносить гравець “Прикарпаття”. Перший удар від суперника глядачі побачили аж в кінці другого тайму, м’яч пройшов повз рамку воріт. Нагоду зрівняти рахунок мав Михайло Зайчук, який небезпечно пробив з правого флангу, Вульчин перевів на кутовий. Львів’яни хоч і володіли ініціативою, проте зрівняти рахунок забракло влучності та фарту, як і в матчі першого кола із “Прикарпаттям”, де команда поступилась з аналогічним рахунком

Наступний матч в рамках 15-го туру Другої ліги ФК “Львів” зіграє вдома на стадіоні “СКІФ”. Суперником буде ФК “Агробізнес” з міста Волочиськ. Матч відбудеться у суботу, 7 жовтня, о 16-00. Вхід вільний!