Френсіс Фукуяма у Львові розповість, як готуватиме для України нову генерацію управлінців

logo


В Україні починає роботу освітня програма «Академія лідерства для розвитку» (The Leadership Academy for Development)

У вівторок, 23 серпня, о 14.00 у Львові відбудеться прес-конференція з нагоди початку роботи в Україні амбітного проекту Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (США) та Школи управління Українського католицького університету (Україна, Львів) – освітньої програми «Академія лідерства для розвитку» (The Leadership Academy for Development (LAD) за участю одного з найвидатніших вчених у сфері політекономії, лауреата Премії Йохана Шютте, професора Стенфордського університету Френсіса Фукуями. Окрім нього, проект представлятимуть Павло Шеремета – засновник Школи управління Українського католицького університету, міністр економічного розвитку та торгівлі України (2014 р), а також Ерік Хонц –керівник проектів та програм Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Євразії.

Програму впроваджують за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ), він має на меті створення мережі ефективних управлінців та керівників приватного сектору, людей завтрашнього дня, здатних стати дієвими лідерами реформ, що впроваджуватимуть здорову публічну політику в складних і суперечливих українських умовах.

Довідка. Академія лідерства для розвитку (The Leadership Academy for Development (LAD) здійснює підготовку урядовців і бізнес-лідерів з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору стати конструктивною силою для економічного зростання і розвитку. У рамках програми ретельно відібрані учасники навчаються ефективного лідерства, впровадження раціональної державної політики в складних і суперечливих умовах. Рушійним принципом навчальної програми є те, що реформа політики потребує не інженерних чи інших технічних рішень, успішні реформатори мають бути спритними та зважати на широке коло чинників, які впливають на результати політики. Вони повинні мати тверде розуміння конкретних економічних, фінансових, політичних і культурних реалій країни. Головне ж – вони повинні вміти встановлювати пріоритети, послідовність дій і створювати коаліції. Академія надає учасникам аналітичну основу для набуття вмінь ефективно діяти в несприятливих умовах.

Академію лідерства для розвитку підтримують Центр із питань демократії, розвитку та верховенства права при Стенфордському університеті, Центр міжнародного бізнесу та суспільної політики Школи поглиблених міжнародних досліджень ім. Пола Нітце при Університеті Джона Хопкінса, а також мережа Omidyar.

Читайте також:

Loading…

lito1

Loading…