«Гаряча» сесія Стрийської міської ради: до зали увірвалися молодики та побили заступника мера

logo


Учора, 16 лютого, група молодиків увірвалися на засідання сесії Стрийської міської ради влаштувала бійку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив екс-нардеп та громадський діяч Олег Канівець, передає кореспондент Львівського порталу.

«Сьогодні в моєму рідному Стрию сталася безпрецедентна подія: група молодиків, увірвавшись на сесійне засідання Стрийської міської ради, зірвала засідання і побила людей», – написав він.

За його словами, серед постраждалих заступник міського голови Роман Волинець, директор ЗОШ №7 Ярослав Білінський, завідувач центральною бібліотечною системою міста Людмила Яремко, завідувач міським будинком культури Стефанія Костів.

Також Олег Канівець розповів про осіб, які, за його словами, причетні до цього інциденту: «Мені дуже прикро, що очолили цих молодиків люди, з якими ми були разом на Майдані: свободівці Володимир Лоїш, Мар’ян Берездецький та Андрій Чад, представник партії «Воля» Ігор Брик, Михайло Алєксєєв від «Правого сектору». Були й люди з символікою Національного корпусу «Азов».

Як зауважив Олег Канівець молодики, які поводили себе як типові «тітушки», силою змусили заступника міського голови Романа Волинця написати заяву про відставку: «Вимагали публічного звіту міського голови Романа Шрамов’ята і відставки заступника міського голови Романа Волинця. Дуже дивні вимоги, адже звіт голови був внесений першим пунктом до порядку денного сесії і оприлюднений у газеті, а питання відставки заступника міського голови було рекомендовано винести на сесію профільною депутатською комісією. Після того, як пропозиція про відставку Волинця не була підтримана більшістю депутатського корпусу, в хід пішли кулаки. В кабінеті директора МБК перевертали меблі, розбивали вазони. І силою змусили Романа Волинця написати заяву про відставку. Причому, за свідченнями очевидців, багато молодиків-розбишак були не місцевими мешканцями…»

«Комусь дуже кортить розхитати ситуацію в місті…Хтось вирішив перетворити наш патріотичний Стрий з давніми демократичними самоврядними традиціями на дику Сицилію. Цікаво, хто ж профінансував приїзд до Стрия такої кількості молодиків, які поводили себе як типові «тітушки», зі Львова, Жидачева, Дрогобича і з якою метою? Думаю, що для правоохоронців буде справою честі розслідування цих ганебних подій і притягнення винних до відповідальності», – зазначив він.

Фото: соцмережі