Гімнастки Львівщини зібрали 19 нагород на чемпіонаті України

У Києві з 29 квітня по 1 травня відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики за програмою Майстрів Спорту та Кандидатів у Майстри спорту України.

Це перший офіційний старт в цьому році, і наші спортсменки добре себе тампроявили.

За програмою Майстрів Спорту України в особистій першості 3 місце ? здобула Христина Погранична (КДЮСШ ім. Д. Сидорука, тренерка Руда Ірина).

У групових вправах у багатоборстві третє місце посіла команда Львівської області, за яку виступали:

?Сніжана Ощіпко?Анастасія Щелецька?Вероніка Скригіна?Анна Засадна?Вікторія Сашина

Тренери команди: Катерина Сороковська, Христина Родевич, Ірина Іванів,Христина Тарасяк.

У фіналах групових вправ з п’ятьма обручами бронзовими призерами стала команда Львівської області у такому складі:

?Богдана Мельник?Каріна Сидорак?Марта Борис?Єлизавета Щудлюк?Катерина Півторак?Анна Єргієва

Тренери команди: Катерина Сороковська, Ірина Іванів, Христина Тарасяк.

За програмою Кандидатів у Майстри спорту України в командному заліку бронзовимипризерами стала команда Львівської області у такому складі:

?Анна-Марія Якимів?Юлія Обух

Обидві спортсменки є представницями КДЮСШ №1. Тренери: Сороковська Катерина та Іванів Ірина.

У фінальних змаганнях за програмою КМС медалі здобули:

?Якимів Анна-Марія – 3 місце у вправі з обручем? Обух Юлія – 2 місце у вправі з м’ячем? Якимів Анна-Марія – 2 місце у впав з булавами

За програмою КМС(2011р.н.):

? Лема Анна – 3 місце у вправі з обручем (КДЮСШ №1 тренер Тарасяк Христина)? Лема Анна – 1 місце у вправі зі стрічкою

Загальний здобуток збірної команди Львівської області – 19 медалей, з яких 1 золота, 2 срібні та 16 бронзових.

«Львівська школа художньої гімнастики має доволі сталі традиції. На останній Олімпіаді в Токіо представниця області Христина Погранична посіла 10-ту сходинку пʼєдесталу. Кандидатом на участь в літній Олімпіаді, якацьогоріч відбудеться в Парижі є наша вихованка Аліна Мельник маємо надію що генерація нових спортсменок буде поповнювати ряди національних та олімпійських збірних», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Додамо, що Христина Погранична є героїнею проєкту «На межі» – циклу фільмів про призерів та учасників Олімпійських Ігор у Токіо зі Львівщини. Серію про Христину можна переглянути тут:

Читати далі

Tuesday April 30th, 2024

Учні ДЮСШ “Соколяни”заняли призові місця на легкоатлетичному турнірі у Львові

Wednesday March 20th, 2024

В Червонограді відбувся міжобласний легкоатлетичний турнір

Wednesday March 13th, 2024

Герман Золотарьов з Львівщини завоював дві медалі з легкої атлетики на військових змаганнях у США

Tuesday February 27th, 2024

Збірна команда Львівської області виборола 17 медалей у Кубку України з легкої атлетики уприміщенні

Wednesday February 21st, 2024

Вихованка ДЮСШ “Соколяни” Каріна Оверко – чемпіонка України з легкої атлетики

Monday February 12th, 2024

Легкоатлети Львівщини – віцечемпіони України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Thursday February 8th, 2024

Легкоатлети Львівщини у п’ятірці найкращих чемпіонату України

Tuesday February 6th, 2024

УчніДЮСШ “Соколяни” здобули призові місця на турнірі з легкої атлетики в Нововолинську

Monday February 5th, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова – бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики

Monday January 22nd, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова виборола “срібло” на чемпіонаті України з легкої атлетики