В Моршинській громаді відкрили поліцейську станцію

logo


В Моршинській громаді задля локальної роботи правоохоронців та виконання відповідних повноважень на благо безпеки жителів відкрили поліцейську станцію.

Відкриття відбулось 17 травня в Моршині по вулиці Привокзальній 43, повідомляє Район.Моршин.

Розпочали відкриття з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання.

Заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській
області, полковник поліції Роман Гранківський, начальник Стрийського районного управління поліції, підполковник поліції Андрій Коцур,  та Моршинський міський голова Руслан Ільницький урочисто перерізали стрічку до будівлі поліцейської станції та привітали присутніх з відкриттям.

«Це важлива подія, бо Моршин є курортом державного значення і питання безпеки та громадського порядку
для Моршинської громади було і залишається дуже актуальним. Дуже сподіваюся, що ліцейська станція яку ми відкриваємо, додасть безпеки громаді з одного боку, а з іншого, поліцейські стануть ближчими до громади, а це не тільки Моршин, а й 13 сільських населених пунктів.», – зазначив очільник громади Руслан Ільницький.

Правопорядок забезпечуватимуть поліцейські офіцери громади Юрій Іванів та Михайло Ловас, вони вже пройшли тримісячні навчання та взялися до
виконання своїх обов’язків.

Відтепер в комфортних сучасних умовах, у відремонтованому коштом міського бюджету приміщенні, офіцери громади
зможуть здійснювати прийом громадян та вирішувати щоденні питання стосовно захисту правопорядку та законних інтересів місцевих мешканців. 

Для оперативного реагування на всі виклики щодо вчинення правопорушень – Моршинський міський голова вручив шерифам ключі від службових автомобілів. 

Щодня двері установи будуть відчинені для відвідувачів, але важливо, що поліція працює 24/7. Тож офіцер громади у будь-який час готовий надати свою кваліфіковану допомогу.

Поліцейському офіцеру громади вручили ключі від автомобілів та забезпечили усім необхідним для якісного
виконання обов’язків. Тепер шерифи забезпечуватимуть порядок на території Моршина та чотирьох старостинських округів. Правоохоронці орієнтуватимуться на потреби місцевого населення та дбатимуть про безпеку майже 14 тисяч громадян. 

На відповідальну працю поліцейських поблагословив отець Іван Пецюх, який освятив приміщення Поліцейської станції та службові автомобілі.