Голова райсуду на Львівщині підробляв його рішення

logo
170596_golova_rajsudu_na_lvivwini_pidrobljav_jog.jpeg


15:48 15 лютого 2018 р.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області встановили, що голова одного з районних судів підписав і завірив у першому півріччя 2011 року гербовою печаткою підроблене рішення суду, хоч справа за таким позовом не розглядалася.

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також розповіли: «Відповідно до цього рішення набувач незаконно заволодів земельною ділянкою неподалік Львова загальною площею 0,2 га та житловим будинком, розташованим на цій території. За експертною оцінкою їх ринкова вартість становила понад 1 100 000 гривень».

«Прокуратура Львівської області повідомила колишньому голові райсуду про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України». Максимальне покарання, передбачене зазначеними статтями, – позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління поліції.


А поділитися?