Ідею блокади підхопили автомобілісти України: траси міжнародного значення перекриті

logo
65786_ideju_blokadi_pidhopili_avtomobilisti_ukr.jpeg


За інформацією депутата зі Львову Ігоря Зінкевича, власниками автомобілів, котрі мають закордонну реєстрацію, розпочали проведення акції протесту, передає replyua.net. Головна вимога акції – запровадження в Україні таких правил розмитнення транспортних засобів, як у країнах Євросоюзу.

Активісти розпочали блокування трас сьогодні вранці на пункті пропуску «Шегині», що на кордоні з Польщею. Зінкевич зазначив, що громадянам України, у яких далеко не найвищі серед європейських країн зарплати, змушені за розмитнення платити дуже великі гроші. На переконання депутата, суть проведення акції повинна полягати у блокуванні міжнародних пунктів пропуску. «Основна вимога – такі ж принципи розмитнення авто, як у ЄС», – наголосив Ігор Зінкевич.

У свою чергу, прес-служба Західного регіонального управління ДПС України-Західний кордон заявили, що не менше п’яти десятків людей та три десятка автомобілів в даний час блокують пропускний пункт «Ужгород». Крім того, учасники акції протесту вдалися до блокування траси Чернівці-Порубне. Тут очевидці зафіксували двадцять автомобілів та п’ятдесят людей. Зважаючи на це, представники прикордонних служб попросили подорожуючих прямувати до інших контрольно-пропускних пунктів.


А поділитися?