Інформація про висадку російських десантників на Львівщині виявилась фейком

logo


image

Пообіді, 26 лютого, низка громадських діячів, депутатів та ЗМІ поширили інформацію про нібито висадку російських десантників поблизу Бродів, що на Львівщині. Ця інформація не підтвердилась. Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

Інформацію про висадку російських десантників на трьох вертольотах поблизу Львова поширив мер Львова Андрій Садовий, депутатка Верховної ради України Софія Федина та ряд інших політиків, громадських діячів та ЗМІ. Як встановила СБУ, ця інформація виявилась хибною, каже керівник Львівської ОВА Максим Козицький:

“Десантників не було. Жодної ворожої групи на Львівщині не було. Аеропорт під контролем Нацгвардії і частин, які там розміщені. На відео піднімався наш вертоліт. Тому просимо всіх політиків, депутатів, мерів не розповсюджувати фейки, користуватися перевіреною інформацією, яку має штаб тероборони. За інформацією просимо звертатися в Львівську ОВА і чітко перевіряти новини перед тим як сіяти паніку”.

Інформація стосовно військової частини в Стрию перевіряється.

Що відомоУ Львові та області утворилися черги до військкоматів. Мешканці області хочуть записатися до тероборони.У Львівській області запроваджують комендантську годину. Вона діятиме з 22:00 до 06:00 години ранку від 25 лютого. Про це повідомив на брифінгу голова Львівської ОДА Максим Козицький.На Львівщині 24 лютого атакували три об’єкти. Це військові частини у Бродах, Новому Калиневі і Кам’янка Бузькій. Про це Суспільному повідомив керівник обласного департаменту комунікацій та внутрішньої політики Дмитро Посипанко.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону