Ініціативні львів’яни пропонують створити відпочинкову зону на Сихові, – ВІДЕО

logo
207185_iniciativni_lviv_jani_proponujut_stvoriti.jpeg


(На фото: план-схема вулиці з детальним описом розташування об’єктів від авторів петиції)

“Ресурсів міста для цього необхідно небагато: потрібно зачистити пропоновану територію від кущів та іншої дикої рослинності, вирівняти ландшафт, замостити доріжки, посіяти газонну траву та встановити мінімум вуличних меблів (у першу чергу лавки), посадити низькорослі декоративні дерева. Ми готові, за відповідного фінансування з міського бюджету, на базі нашого вуличного комітету [ОСН «Вуличний комітет «Хуторівка», – ред.] створити бригаду з благоустрою для догляду за цією ділянкою, адже вона знаходиться поряд з нашою вулицею. Таким чином ми усунемо проблему захаращеності цієї локації, котру зараз використовують як стихійне звалище та періодично там переховуються кримінальні елементи”, – йдеться у тексті петиції.

Володимир Семигородський наголосив, що важливою умовою зручного доступу до міні-парку є продовження ремонту пішохідно-велосипедної дороги до зупинки «вул. Демнянська», а в ідеалі – до її перетину з в’їздом на територію Духовної семінарії УГКЦ.

Читайте також: Фунікулер і канатна дорога на Цитадель: яким може стати Львів у перспективі, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Ініціативні львів’яни передбачили й комерційну частину проекту – планують залучити кошти ЄБРР в рамках муніципального розвитку Львова, де гарантом виступить Львівська міська рада, а розпорядником коштів буде орган самоорганізації населення “Вуличний комітет “Хуторівка” під контролем ЛМР. Період повернення інвестицій – 5-7 років.

На території відпочинкової зони планують популяризувати застосування відновлюваних джерел енергії, методів енергоефективності, здоровий спосіб життя та філософію Zero Waste.


А поділитися?