Із 1 липня три медичні заклади Львівщини перейдуть на нову систему фінансування

logo
195560_iz_1_lipnja_tri_medichni_zakladi_lvivwini.jpeg


З 1 липня три комунальні підприємства Львівщини, які підписали угоди з Національною службою здоров’я України, працюватимуть і фінансуватимуться по-новому, тобто, вони отримуватимуть гроші за конкретних пацієнтів. Це Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Моршинська міська лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Червонограда, – повідомила директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

«На підході ще кілька амбулаторій. Ці заклади первинної допомоги почнуть працювати за новими правилами. Сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони надаватимуть, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до угоди», – повідомила Ірина Микичак.

Ці три медичні заклади Львівщини увійшли у перелік 149 медзакладів України, які уклали угоди з Національною службою здоров’я (НСЗУ) і з 1 липня їх фінансуватимуть за новою моделлю – гроші підуть за пацієнтом.

Інші медичні заклади Львова і області, які надають первинну медичну допомогу, зможуть перейти на нову модель фінансування з 1 жовтня 2018 або з 1 січня 2019 року, коли підпишуть угоду з НСЗУ.

Нагадаємо, медзакладам первинки, які уклали угоди з НСЗУ, з 1 липня 2018 року НСЗУ платитиме за такими тарифами:

Базова ставка за пацієнта віком від 18 до 39 років – 370 грн/рік.
Від 40 до 64 років – коефіцієнт 1,2, тобто 444 грн/рік.
Діти до 5 років – коефіцієнт 4, тариф становитиме 1480 грн/рік.
Діти 6-18 років – коефіцієнт 2,2, тариф – 814 грн/рік.
Для людей віком від 65 років – коефіцієнт 2 і тариф становитиме 740 грн/рік.


А поділитися?