Як львівські депутати голосували за Виборчий кодекс із відкритими списками

logo
148538_jak_lvivski_deputati_golosuvali_za_viborc.jpeg


Сьогодні, 7 листопада, Верховна Рада проголосувала у першому читанні проект Виборчого кодексу, який, зокрема, передбачає голосування за відкритими списками. Це стосується виборів до Верховної Ради, обласних рад і рад обласних центрів. Свої голоси за документ віддали 226 народних депутатів.

Із депутатів від Львівщини з Блоку Петра Порошенка проект підтримали Андрій Антонищак, Оксана Юринець. Проголосували також двоє екс-львів’ян – Віктор Пинзеник і Оксана Білозір. Натомість брати Дубневичі, Ігор Гринів і Андрій Кіт утрималися, а Андрій Лопушанський не голосував.

«За» проголосували також шестеро членів фракції «Народний фронт» – Михайло Бондар, Ігор Васюник, Микола Величкович, Микола Кадикало, Андрій Левус і Михайло Хміль.  

Підтримали Виборчий кодекс і львів’яни із «Самопомочі» – Любомир Зубач, Ірина Подоляк, Руслан Сидорович, Олег Березюк Лев Підлісецький і Олег Лаврик. Сергій Кіраль був відсутній.  

Свої голоси за проект віддали представник Радикальної партії Юрій Шухевич і оппоблоківець Ігор Шурма. Ще один представник Опозиційного блоку – Тарас Козак був відсутній.

Одностайно підтримали документ і позафракційні львів’яни – Тарас Батенко, Дмитро Добродомов, Остап Єднак, Олег Мусій, Володимир Парасюк і спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

 Голосувати за Виборчий кодекс в цілому планується через два тижні. 


А поділитися?