Як проходить ярмарок антикваріату “Тлум і Крам” у Львові, – ФОТО, ВІДЕО

logo


20 вересня у внутрішньому дворику львівської Ратуші проходить ярмарок антикваріату “Тлум і Крам”. Журналістка 032.ua побувала там та розповіла, як цьогоріч він проходить та що можна придбати.

20 вересня ринок антикваріату триватиме до 19:00. Там можна придбати різноманітні столові прибори: срібні ложки, горнятка та цукірнички. Також продавці виставили на продаж справжній керамічний старовинний посуд. 

На антикварному ярмарку також був куточок з українськими автентичними речами. Покупці можуть купити старовинні українські сорочки, посуд, книги та прикраси. Детальніше про ярмарок антикваріату у Львові “Тлум і Крам” дивіться у відео. 

Якрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.uaЯкрмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові. Фото - 032.ua

Нагадаємо, що під час пандемії коронавірусу Туреччина стала найпопулярнішим курортом серед Українців. При виїзді туди не потрібно проходити тест на коронавірус, а після повернення – 14-денний режим самоізоляції. У рамках спецпроекту “Подорожуй з 032.ua” наша журналістка побувала у колишній Османській імперії та розповіла про особливості відпочинку за кордоном під час пандемії.